SEXY VERHAAL: Liever een goede buur, dan een verre vriend

door Matthijs

Het was echt bloedheet. De zon brandde al de hele dag als een gretig vuur de tuin in. Hoe warm het precies was, weet ik ook niet. Daar kijk ik nooit naar, maar zodra ik de tuin instapte, was ik tegen zo'n muur van hitte aangelopen. Het was zo'n broeierige dag. Heerlijk. Ik houd ervan.

Met alleen shorts aan was ik in de schaduw van een boom in de tuin gaan liggen. In een comfortabele ligstoel met wat tijdschriften. Even helemaal niks. Ik werkte hard genoeg en vandaag was mijn vrije dag. Dus ik had mezelf ook echt even vrij gegeven.

Ik bladerde door zo'n fitmagazine voor mannen. Met artikelen over voeding, fitness, kleding, gadgets en seks. Lekker down to earth en vlot geschreven, maar wel echt interessante artikelen. Met respect keek ik naar de mannenlijven in het blad. Het ene sixpack na het andere kwam voorbij. Ik glimlachte in mezelf. Trainen deed ik wel. Gezond eten ook. Maar om zo'n lijf te krijgen en te houden… daar was meer discipline voor nodig dan ik kon opbrengen. Ik hield te veel van mijn biertje en bijbehorende borrelhappen om dat volledig los te laten. Knap vond ik het wel, maar niks voor mij. Ik ben fit genoeg zo, bedacht ik me.

Tevreden legde ik het blad weg en nam een paar slokken uit mijn glas water. Ik hield dan wel van mijn biertje, maar ik vond het nog te vroeg vandaag. Dus had ik een kan water mee naar buiten genomen.Achter de dichte, hoge heg rechts hoorde ik het motortje van het zonnescherm van mijn buurvrouw aanklikken. Langzaam rolde het scherm zich automatisch uit. Na slechts een meter hield hij echter plots op. Ik hoorde de tuindeur van mijn buurvrouw open gaan.

Ze mompelde iets van: "Waarom stopt hij nu?" En even later hoorde ik wat gerommel met spullen.

"Alles oké buuf?" vroeg ik door de heg heen.

Het gebladerte was dichtbegroeid en zo hoog dat ik haar niet kon zien.

"Ja hoor," was het antwoord. "Maar het zonnescherm wil ineens niet verder uitrollen dus ik moet even kijken wat er aan de hand is."

Ze was een superzelfstandige vrouw. Jong, mooi, succesvol. Ze was zo'n vrouw die er altijd goed en verzorgd uitzag, genoeg aandacht kreeg van mannen en ook nog eens goed verdiende met haar werk bij een bank. Zo'n vrouw die je eigenlijk irritant wil vinden, omdat alles haar lijkt aan te komen waaien. Maar zodra je met haar praat is ze dan ook nog eens superaardig en spontaan en blijkt dat ze keihard werkt. Van aanwaaien is totaal geen sprake. Ik had al snel in de gaten dat ik haar vooral niet als hulpeloos buurmeisje moest zien.

"Ik heb uiteraard nul verstand van zonneschermen, maar als ik wat voor je kan doen: let me know." bood ik uit beleefdheid aan.

"Thanks. Weet ik, maar het lukt wel." was het voorspelbare antwoord.

Ik verdiepte me weer in mijn tijdschrift. Een artikel over superfoods had net mijn aandacht toen ik een harde knal hoorde achter de heg en een oorverdovend geschraap. Direct daarna kwam haar stem:

"Matthijs! Nu moet je wel komen! Snel!"

Ik sprong op van mijn ligstoel, sprintte mijn tuin uit en de hare in. Ze stond op een krukje met een deel van het zonnescherm in haar handen. Het scherm hing helemaal scheef. Eén kant zat nog vast aan de muur, de andere kant hield ze omhoog. Haar spieren trilden van de schrik en onder het gewicht. Ik rende naar haar toe en met mijn armen gestrekt boven mijn hoofd nam ik het zonnescherm over.

"Oh dank je Matt!” zegt ze opgelucht. “Jezus joh, hij liet ineens los uit de muur."

De situatie leek nu even onder controle en ze legde snel uit dat ze had gezien dat een draadje los was gegaan. Om het te fixen had ze de muurverankering iets los gedraaid om er beter bij te kunnen, maar blijkbaar was deze daarna spontaan steeds losser gaan zitten. Uiteindelijk was het scherm daar naar beneden gekomen en had ze hem nog net op kunnen vangen.

Ik grinnikte inwendig. Deze vrouw deed ook echt alles gewoon zelf. Terwijl ik het scherm boven mijn hoofd hield maakte ze het stroomdraadje weer vast op de juiste plek. Gezamenlijk manouvreerden we het scherm weer naar de goede plek op de muur en terwijl ik hem vasthield draaide ze de moeren weer aan. We zweetten alletwee in de middagzon, maar klusten onverstoord door. Nadat we de andere kant van het scherm ook weer wat vaster hadden gedraaid ploften we neer in de tuinstoelen.

Ze lachte. "Mijn God, Matt. Wat fijn dat je meteen kwam. Anders was dat ding echt op de grond gedonderd."

Ik lachte terug. Mijn armen trilden van het werk boven mijn hoofd en mijn handen waren vies geworden van het zweet en van het scherm.

"Vind je het goed als ik even mijn handen was binnen?" vroeg ik.

"Tuurlijk," zei ze. "Ik pak gelijk wat te drinken, dat hebben we wel verdiend."

Ik liep achter haar aan het huis in. Het viel me nu pas op dat ze al die tijd alleen maar een bikini aan had gehad. Ze was ongetwijfeld met dezelfde plannen als ik naar buiten gegaan, maar haar zonnescherm had acuut roet in het eten gestrooid en waarom zou ze zich omkleden voor zo'n klusje?

Ze droeg een zwarte, effen bikini. Een klein hipstertje als broekje. Laag op haar heupen, net iets groter dan een string. Aan weerszijden bungelden de kwastjes van de twee strikken die de voor- en achterkant verbonden. Op haar rug en in haar nek hingen dezelfde losse eindjes van een geknoopte triangeltop. Heel simpel, maar moordend sexy. Ik slikte. Ze had echt een killerbody. Haar stevige billen wiegden prachtig terwijl ze voor me uit liep. Fuck. Ze was eigenlijk echt veel te lekker. Ik werd opgewonden.

Met alleen mijn shorts aan zou mijn erectie al snel te zien zijn dus ik probeerde uit alle macht haar heerlijke lijf te negeren. Binnengekomen dook ze gelukkig gelijk de koelkast in. Ik nam het moment om mijn kruis tegen het aanrecht te drukken om zo mijn pik te verbergen. Ik draaide de kraan open en waste mijn handen. Ik concentreerde me flink op het koude water en voelde mijn pik langzaam verslappen. Ik zuchtte bijna hardop.

Ze haalde een ijskoude fles cava tevoorschijn, ontkurkte hem vakkundig en schonk twee glazen in.

"Op mijn redder in nood." grapte ze.

"Altijd beschikbaar voor een damsel in distress." Zei ik gemaakt plechtig.

Ze wees naar een stoel van haar keukentafel

"Ga lekker zitten joh."

Zelf wipte ze soepel het aanrecht op. Ik ging zitten op de aangeboden plek.

"Het is hier binnen beter dan buiten." stelde ik vast. "Heb je airco?"

"Ja," was het antwoord. "Ik vind het lekker hoor, dat bloedhete weer. Maar binnen houd ik wel van wat koelte."

We kletsten. Zij in haar bikini op het aanrecht, ik in mijn shorts aan de keukentafel. Er was geen moment van ongemak geweest of dat het ongepast leek. Er leek gewoon niks aan de hand. We hadden alle twee badkleding aan, no big deal.

Maar dat was niet zo. Steeds vaker gleed mijn blik over haar lijf. Naar haar mond, haar borsten, langs haar buik naar haar benen. Ik fantaseerde hoe ze zou voelen, zoenen, bewegen. Zelfs als ik naar haar handen keek, vroeg ik me af hoe ze om mijn pik zouden voelen.

En iedere keer corrigeerde ik mezelf. Ging ik verzitten om mijn groeiende pik te verstoppen. We zaten gezellig te praten Matt! Hou toch eens op man! Riep ik mezelf inwendig toe.

Keek ze nu alweer naar mijn kruis?

De fles cava was leeg. Het gesprek was al wat flirteriger geworden toen ze ineens van het aanrecht afwipte. Ik had het idee dat ze me naar huis ging sturen, maar ze liep naar de koelkast en haalde een tweede fles tevoorschijn. Net iets te sensueel liep ze terug naar het aanrecht, leunde met haar billen ertegen en zette de fles naast zich op het blad.

"Wil je meer?" vroeg ze zacht.

Mijn God. Fuck! Ja! Ik wil heel veel meer. Maar niet zo zeer van de cava. Ik wil jou, alles van jou! Mijn gedachten schoten alle kanten op. Ze deed dit zo goed. Alles was zo subtiel dubbelzinnig dat ik nog steeds twijfelde of het allemaal mijn verbeelding was. Mijn wishfull thinking. Hoe zou onze relatie als buren worden als ik er nu voor ging terwijl ze mij misschien helemaal niet wilde?

Haar tepels prikten scherp door de stof van haar bikinitop heen. Was ze net zo opgewonden als ik? Haar ogen schoten vluchtig naar mijn pik en weer terug. Ze slikte moeizaam.

Dit kon toch niks anders zijn? Langzaam stond ik op en besloot het spel nog even mee te spelen. Ik liep naar haar toe en ging veel te dichtbij staan. Mijn erectie knallend duidelijk in mijn shorts.

"Ik heb wel zin in meer." antwoordde ik zacht.

Zonder haar blik los te laten, bewoog ik mijn arm opzij alsof ik haar middel wilde pakken. In plaats daarvan sloten mijn vingers zich om de hals van de fles. Ze kreeg kippenvel.

Ik deed weer een stap achteruit en opende de fles. Ik schonk de glazen in. We zeiden niks meer. De spanning hing tastbaar in de lucht. Tegelijk namen we een slok. Het was onmiskenbaar bedacht ik me ineens. We wilden het alletwee. Hoeveel duidelijker wilde ik het hebben?

Ik stapte weer naar voren en pakte haar glas aan. Ik zette de glazen weg en keek haar in haar ogen. Langzaam liet ik mijn blik zakken, langs haar mond naar haar borsten. Ik wilde dat ze zag dat ik naar haar keek. Ik wilde dat ze het zag en dat ze het goed vond. Dat het haar opwond. Ik pakte haar heupen en tilde haar zachtjes op. Ik zette haar weer op het aanrecht. Precies zoals ze al die tijd gezeten had. Gewillig liet ze het toe. We zeiden niks. Het was zien en voelen. Aftasten.

Als vanzelf spreidde ze haar benen en ik stapte ertussen. Mijn vingers gleden van haar heupen naar haar buik. Ze keek naar beneden. Haar blik volgde mijn strelingen. Terwijl haar beide handen rustten op de rand van het aanrechtblad zag ze mijn vingers haar huid verlaten. Ze keek vragend op. Smekende ogen ontmoetten de mijne. Ik slikte. Rustig bewoog ik mijn handen naar haar borsten. Langzaam en voorzichtig, alsof de grootste schat ooit erachter verstopt zat, schoof ik de driehoekjes van haar bikinitop opzij. Als twee mini gordijntjes gleden ze naar buiten en bevrijdden ze haar prachtige blote borsten. Ik slikte. Mijn keel was droog. Mijn God. Wat wilde ik dit graag.

De tijd leek stil te staan. Ze ademde zwaar, haar prachtige borsten wiegden met iedere teug op en neer. Mijn blik keerde terug naar de hare. Terwijl haar handen nog altijd op het aanrecht steunden, voelde ik hoe haar benen zich om me heen vouwden. Ze trok me dichterbij. Slechts gescheiden door dunne badkleding duwde ze mijn pik tegen haar kruis.

Mijn vingers gleden langzaam over haar rug. Trillend, voorzichtig, nog twijfelend. Te bang om deze heerlijke opbouw te doorbreken, stopten mijn handen met bewegen. Mijn vingers rustten op haar schouders. Waar was mijn zelfverzekerdheid gebleven? Ik had meer nodig dan haar zwijgend non-protest. Ik wilde toestemming. Ik wilde aanmoediging.

"Myrthe…" stamelde ik. De woorden raspten in mijn droge keel. "Je… ik… is dit ok? Wil je dit?"

"Fuck ja." fluisterde ze. "Ik wil dit. Ik wil alles. Doe het."

De twijfel en terughoudendheid verdampten. Ik pakte haar hoofd en we kusten. Haar tepels schuurden tegen mijn borst, haar handen klauwden in mijn rug. Het duurde eindeloos. Onze lippen kwamen niet meer los.  Onze tongen dansten een ingewikkeld patroon. Onze handen schoten koortsachtig over elkaars lijf. Op zoek naar stukken huid waar ze nog niet waren geweest.

Mijn pik stond op ontploffen. Het schuren tegen haar kutje, opgesloten in mijn shorts had hem keihard gemaakt. Ik wilde in haar en met drie stoten klaarkomen. Fuck… ze wond me zo enorm op. In plaats van toegeven aan die lust deed ik het tegenovergestelde. Ik duwde mezelf van haar af. Stopte de kus en bleef even hijgend voor haar staan. Ze keek me vragend aan.

"Sssshhh…" suste ik terwijl ze nog niks had gezegd.

Mijn beide handen gleden over haar benen naar haar heupen. Aan weerszijden trokken ze de strikjes van haar hipster los. Ze slikte. Langzaam liet ze me de voorkant naar beneden omslaan. Ik trok haar heupen wat meer naar de rand van het aanrecht en ze spreidde haar benen. Haar lippen glinsterden van het vocht en waren gezwollen van de opwinding. Ik slikte opnieuw. Mijn God.

Ik knielde op de keukenvloer en mijn handen duwden tegen de binnenkant van haar dijen. Ze opende zich volledig voor me en liet met haar ene hand het aanrecht los. Ze pakte mijn haar en duwde mijn gezicht naar zich toe. Heel langzaam kwam ik dichterbij. Mijn hete adem streelde haar natte lippen. Ze duwde krachtiger, maar ik hield nog net een beetje afstand. Het was een bitterzoete kwelling. Nog even inhouden voordat het echt ging gebeuren.

Als vanzelf gleed mijn tong tussen haar lippen. Ze smaakte hemels. Ik bewoog rustig, langzaam, spelend. Mijn tong gleed over haar lippen, haar clit, haar liezen, haar anus. Steeds natter, steeds wilder, steeds geiler.

Ze kantelde haar bekken wat verder en duwde me nog steviger tegen haar aan. Ze schuurde haar clit langs mijn tong en lippen. Ze bereed mijn gezicht en ik deed mijn best om haar bij te houden.

Het was zo geil. Zo opwindend. Deze vrouw wist precies wat ze lekker vond en had totaal geen moeite om dat voor elkaar te krijgen. Ze kermde het uit, klauwde in mijn haar en kronkelde op het aanrecht. Haar kutvocht en mijn speeksel dropen over mijn kin en maakten het aanrecht glibberig. Ze gleed gewoon heen en weer.

"Oh, fuck, Matt, ik ga komen! Niet stoppen nu." kreunde ze. Ik had niet eens kunnen stoppen al zou ik het gewild hebben. Ze gebruikte mijn gezicht voor haar eigen orgasme en het was het geilste wat me ooit was overkomen.

Kermend en jammerend kwam ze klaar. Haar lijf schokte en kronkelde en haar hand op mijn hoofd klauwde harder dan ooit. Na een laatste "Mijn God…" te hebben verzucht, liet ze me los. Ik stond op en keek haar opgewonden en vol bewondering aan.

"Ga in me." zei ze zacht.

Ondanks de korte opdracht, was haar bazigheid verdwenen en klonk het meer als een smeekbede. Haar blik veranderde van een bloedgeile furie in een zachtaardig meisje.

"Ga alsjeblieft in me Matt. Ik wil je zo graag voelen."

Ik liet mijn shorts op mijn enkels vallen. Mijn pik groot en hard. Ik ging weer tussen haar benen staan. Onze blikken verankerden weer en ondertussen pakte ze mijn pik. Ze leidde hem naar haar gezwollen lippen. Ze was nog kletsnat en mijn eikel duwde moeiteloos haar schaamlippen opzij. Dieper in haar was ze strak, heel strak. Het was intens om te voelen hoe ze mijn pik omvatte.

"Mijn God Matt. Je bent… groot." verzuchtte ze.

Zachtjes duwde ik iets door.

"Oohhh… " zuchtte ze.

Ik kuste zachtjes haar nek, langzaam naar haar oor.

"Fuck," kermde ze. "Rustig aan… Langzaam."

Haar rol was 180 graden gedraaid. Ze was van dominante amazone die zichzelf had klaargereden veranderd in een fluisterende, bijna onzekere vrouw.

"Fuck Myrthe, je voelt zo lekker aan. Je kan me zo goed hebben." Moedigde ik haar zachtjes aan en duwde mezelf volledig in haar.

Haar ogen waren groot van ongeloof. De sensaties waren intens.

"Oh shit, je zit echt zo diep in me. Het voelt echt zo goed."

Ik kuste haar lippen en onze tongen vonden elkaar weer. Al zoenend ontspande ze verder en begon ik te bewegen. Ik bewoog langzaam. Beheerst. Kleine stukjes. In en uit haar. Ze zuchtte en kreunde. Haar kut werd natter. Het glijden ging soepeler. Terwijl ik het tempo laag hield werden mijn stoten langer. Steeds verder gleed ik uit haar, om vervolgens helemaal in haar te verdwijnen.

Ze brak de kus af en hijgde. Ze beet op haar onderlip terwijl haar blik afdwaalde naar beneden. Ik volgde haar en samen keken we naar hoe we seksten. Hoe mijn pik tot aan mijn eikel uit haar gleed. Hoe haar lippen zich weer spreidden om me helemaal toe te laten.

We kreunden en zuchtten. Het was niet normaal geil om ons zo te zien. Ik voelde mijn hoogtepunt naderen. Met al mijn wilskracht hield ik de controle. Mijn lijf schreeuwde om wild, rauw, hard. Stoten. Rammen. Maar ik deed het niet. Met dezelfde lange, langzame halen kroop ik richting mijn orgasme.

"Myrt," zei ik zachtjes "Ik ga klaarkomen…" Mijn blik was vragend, onderzoekend.

"Kom in me. Ik wil je in me."

Ze had mijn aankondiging perfect begrepen en haar antwoord was te veel voor me. Al mijn spieren spanden zich aan toen ik mijn pik volledig in haar begroef en hem daar hield. Ik schokte en krampte met op elkaar geklemde kaken. Golf na golf pulseerde uit mijn pik in haar. Bij iedere schok hoorde ik haar kermen.Na mijn laatste spasme had ze haar armen om mijn nek geslagen en mijn wang tegen haar borsten gedrukt.

"Wow…" fluisterde ze. "Niet normaal Matt."

Ik glimlachte in haar omhelzing, genietend van het moment. Hoe onze relatie als buren vanaf nu zou zijn, wist ik ook niet. Maar ik had heel veel zin om daar achter te gaan komen.

3 reacties

Jan 12 maart 2023 - 11:25

Heerlijk opwindend verhaal. Mijn kleine vriend is stevig gegroeid en staat op springen. Dat wordt stevig handwerk

Beantwoord
F. 13 maart 2023 - 23:07

Ik zat even te twijfelen aan het begin of het POV man of vrouw was. Wat een fijn verhaal! En ik geniet zo van dat toestemming vragen :)

Beantwoord
Alicia 17 april 2023 - 15:34

Lieve Matthijs, ik weet niet of je deze berichten leest, maar ik wilde doorgeven hoe ontzettend geil ik je verhalen vind. Je schrijft heel beeldend waardoor ik het bijna kan voelen. Ik kom alleen op deze site om jou verhalen te lezen . Ben benieuwd naar de volgende.

Beantwoord

Laat een reactie achter

Dit vind je leuk

Wij gebruiken cookies om het gebruik van LotteLust te optimaliseren. Accepteren Lees meer

Privacy & Cookies Policy