*Dit verhaal is vanuit mannelijk perspectief geschreven*
De sportschool, voor sommigen een hel, maar voor mij een waar paradijs. Meerdere dagen per week ben ik er te vinden, en ontelbare uren heb ik er al doorgebracht.
Maar vandaag verliep mijn training anders dan gepland. Na een drukke werkdag kwam ik later aan dan normaal.
Op de parkeerplaats stonden slechts een paar auto’s, een ongewoon rustig tafereel voor deze plek die meestal bruist van activiteit.
Binnen checkte ik in met mijn badge en daalde de trap af naar de kelder, waar de kleedkamers zich bevonden. Nadat ik me had omgekleed, begaf ik me richting de zaal, klaar om aan mijn workout te beginnen. Mijn programma voor vandaag was behoorlijk intens: borst, rug en biceps stonden op het menu. Maar zoals eerder opgemerkt, was het binnen bijna verlaten, slechts het geluid van de radio en het zachte getik van metalen gewichten doorbrak de stilte.
Geen bekenden om mee te kletsen, totdat ik aan de andere kant van de zaal Chloe zag staan.
Chloe was net begonnen met parttime werken in de sportschool, maar haar ervaring in de fitnesswereld was overduidelijk.
Haar lichaam was een ware lust voor het oog, met een verrukkelijke kont die strak in haar sportlegging zat, een buik die een solide sixpack onthulde, en een paar prachtige borsten die uitdagend tegen haar strakke sportbeha duwden. Het weelderige donkerbruine haar droeg ze altijd in een hoge paardenstaart, wat haar uitstraling nog verleidelijker maakte.
Haar keuze van kleding was altijd gedurfd en provocerend, strakke en sexy outfits die haar perfecte rondingen op onweerstaanbare wijze benadrukten.
Ik betrapte mezelf meerdere keren op het staren naar haar, gevangen in een wervelwind van verlangen telkens wanneer ze langs liep.
De geur van haar parfum leek een bedwelmende betovering te verspreiden, die mijn zintuigen prikkelde en mijn verlangen naar haar versterkte.
Mijn gedachten waren gevuld met wilde fantasieën over hoe ik haar in de kleedkamers zou overmeesteren, haar lichaam verkennen met mijn tong en haar tot in extase zou brengen met mijn verlangende lippen.
Aan het einde van mijn workout keek ik op de klok en besefte dat sluitingstijd snel naderde. De gym was verlaten, geen ziel meer te bekennen. Ik haastte me naar de kelder, griste mijn handdoek mee en dook de doucheruimte in. Snel inzepen, afspoelen en dan naar huis, dacht ik.
Halfdroog en enkel gehuld in mijn handdoek liep ik terug naar de kleedkamer. Maar daar, aan de andere kant van de ruimte, zag ik plotseling iemand staan.
Het was Chloe. Ze leunde nonchalant tegen de muur, verleidelijk als altijd.
“Wat doe jij hier?” stamelde ik, mijn ademhaling plotseling onregelmatig.
“Volgens mij zit je in de verkeerde kleedkamer, de dames zitten hiernaast,” voegde ik eraan toe, terwijl ik mijn verbazing probeerde te verbergen.
Een uitdagende glimlach speelde om haar lippen terwijl ze dichterbij kwam, haar tred zelfverzekerd en vastberaden.
“Ik zie wel hoe je steeds stiekem naar me kijkt,” sprak ze, haar stem doordrenkt van zelfverzekerdheid. “Misschien moeten we die fantasieën van jou eens werkelijkheid maken.”
Ze liep naar me toe en kwam vlak voor me staan. Van dichtbij was ze nog adembenemender, met haar donkere haren, diepbruine ogen, verfijnde make-up en glanzende volle lippen.
Haar tepels priemden door haar strakke sportbeha heen, zichtbaar hard van opwinding.
Ze liet haar hand over mijn borst glijden, haar vingers zachtjes krassend over mijn huid terwijl haar ogen uitdagend glinsterden.
“Je weet dat ik je al die tijd in de gaten heb gehouden, toch?” zei ze met een suggestieve toon. “Misschien wil ik wel hetzelfde als jij.”
Haar hand gleed langzaam naar beneden, onder mijn handdoek, tot tegen mijn pik, en ik voelde een intense golf van verlangen door me heen stromen, mijn hartslag versnellend.
“Sssht,” fluisterde ze, haar stem doordrenkt van verleiding, “geen woord meer.”
Met een ruk trok ze de handdoek weg, haar ogen wijd opengesperd terwijl ze vol verlangen naar me keek.
“Niet alleen een lekker lijf, maar ook een lekkere pik,” kreunde ze, haar stem gevuld met opwinding.
Ze duwde me achterover op de bank, en ik liet me maar al te graag gaan terwijl haar hand behendig over mijn pik gleed.
Ze nestelde zich tussen mijn gespreide benen, haar verlangen duidelijk voelbaar in haar aanrakingen.
Met een gretige beweging likte ze met haar tong aan onderkant van mijn eikel, een prikkeling van zalige extase die mijn zenuwen deed tintelen van verlangen. Mijn pik reageerde onmiddellijk, verstijfde tot een steenharde erectie, terwijl mijn eikel een dieproze tint aannam, kloppend van pure opwinding. Haar tong gleed langzaam en zondig langs mijn schacht, op zoek naar mijn gevoeligste plekjes, tot ze ten slotte mijn balzak bereikte. Ze nam mijn ballen één voor één in haar mond, likte er speels omheen en zoog gulzig, terwijl haar hand meedogenloos om mijn schacht bleef knijpen, me voortstuwend naar de grenzen van genot en verlangen.
Haar tong danste langzaam om mijn eikel heen, haar bewegingen doordrongen elke zenuw in mijn lichaam, waardoor ik sidderde van genot.
Elke aanraking, elke draaiende beweging, deed mijn lichaam reageren met een mix van verrukking en verlangen.
Ze wist precies hoe ze me moest raken, en ik voelde de controle uit mijn vingers glippen.
Dit verhaal gaat verder op 25 juli
Meer sexy verhalen:
SEXY VERHAAL: EEN BOEIENDE DATE
SEXY VERHAAL: INTENS G SPOT ORGASME
SEXY VERHAAL: TOUWTJES IN HANDEN
