Sexy verhaal: Nieuwe vakantie vrienden deel 1

door Yentl

Net wanneer ik mijn badlaken neer wil leggen op het, zo goed als, laatste lege bedje, voel ik me bekeken. Je weet wel, dat gevoel dat je hebt wanneer je er gewoon zeker van bent dat iemand je in de gaten houdt, maar je het nog niet hebt aangedurfd om je om te draaien. Zonder enige bevestiging weet ik dat er ogen op mij gericht zijn. Ogen die toekijken hoe ik mijn handdoek recht leg, mijn jurk over mijn hoofd trek en mijn tas ergens naast het bedje kwak.

Wanneer ik eindelijk ben gaan liggen, schieten mijn ogen naar de bar. Op zoek naar Nick die verkoelende drankjes voor ons aan het scoren is. Ergens tussen de mensen spot ik zijn knalblauwe zwembroek en dan zie ik hem met twee gevulde handen mijn kant op komen.

Het is warm, zo’n echte zomertemperatuur die je wil hebben wanneer je op vakantie bent. We zijn hier nu drie dagen en het chillen bij het zwembad bevalt me prima. De Spaanse zon die mijn huid verwarmt, de geur van zonnebrand. I love it!

Met een grote glimlach op zijn gezicht gaat Nick op het bedje naast me zitten.

‘Kijk eens schoonheid.’

Ik neem de cocktail van hem aan en vraag of hij het ook voelt.

‘Wat bedoel je?’

‘Nou… datzelfde gevoel als gisteravond, dat er iemand naar ons kijkt.’

Kort zie ik zijn gedachtes afdwalen naar een avond eerder, toen we zwoel tegen elkaar aan op de dansvloer stonden mee te dansen met de muziek. Ergens in een hoekje betrapte we een stelletje dat ons nauwlettend in de gaten hielt. Beiden van onze leeftijd en zeker niet mis om te zien. Na wat intense blikken over en weer en wat laffe lachjes vol spanning, hielden we het voor gezien en zijn we richting ons appartement gegaan. Maar nu, nu is dat gevoel terug en mijn ogen scannen langs het zwembad om te kijken of ik het stel weer ergens zie.

‘Ik snap wel wat je bedoelt ja,’ antwoordt Nick terwijl hij een grote slok neemt. ‘Maar ik zie ze nergens.’

Ik zet mijn zonnebril op mijn neus en laat mezelf onderuit zakken op het bedje om in mijn boek te duiken. Naast me merk ik dat Nick ongeveer hetzelfde doet, alleen begraaft hij zijn neus in een spelletje op zijn telefoon. Stiekem bewonder ik zijn lichaam. De manier waarop zijn arm spieren zich aanspannen bij het omhoog houden van zijn telefoon, de manier waarop zijn lichtbruine natte haren om zijn hoofd vallen en de manier waarop hij steeds weer zacht op zijn onderlip bijt zodra hij het spelletje dreigt te verliezen. Ik moet er om lachen, maar tegelijkertijd vind ik het sexy.

Na twee hoofdstukken te hebben gelezen merk ik ineens hoe warm ik het heb gekregen. De schaduw is inmiddels langzaam verschoven en de ene helft van mijn lijf ligt vol in de zon. Pas nu merk ik de zweetdruppels op mijn bovenlip. Ik kijk naast me en zie dat Nick is weg gesukkeld. Zijn telefoon is naast zijn lijf gevallen en in zijn glas dobberen de laatste restjes van de grote ijsklontjes.

Verhit ga ik zitten, neem de laatste slok van mijn cocktail en loop naar de rand van het zwembad. Eerst laat ik mijn teen even voelen aan het water, een gekke gewoonte I know. Het water is best fris, maar op het moment kan het me niet schelen en ik laat mijn lichaam soepel in het water glijden. Mijn huid tintelt van de verkoeling en ik sluit kort mijn ogen.

‘Had je het warm gekregen?’

Met een geschrokken gezicht draai ik me om en staar in hetzelfde gezicht als gisteravond. Ze lacht naar me, vriendelijk, maar ook doordringend. Zo een lach met te veel signalen om juist te interpreteren. Haar ogen twinkelen, alsof ze blij is om me te zien en om haar mond sieren kleine lachrimpeltjes.

‘Uh, ja.’ weet ik gespannen uit te brengen.

‘Ik zag het.’

Haar gezicht is onveranderd. Ze kijkt me nog steeds indringend aan, alsof ze ergens op wacht. ‘Zijn jullie hier al lang?’

Ik laat mijn gespannen schouders wat zakken en bestudeer haar gezicht voordat ik antwoord geef. Ze lacht en onder water voel ik hoe haar been zacht langs die van mij strijkt. Ik betwijfel of ze dit opzettelijk doet, maar ik merk dat ze mijn aandacht volledig te pakken heeft. Ik vind haar knap, eigenlijk meer dan dat, ik vind haar sexy en ik kan niet ontkennen dat haar aanwezigheid ervoor zorgt dat ik het bloedheet krijg.

Haar lach, met een ondeugende ondertoon, geeft aan dat ze wel degelijk weet wat ze aan het doen is. Zonder enige woorden komt ze iets dichterbij en haar borsten glijden heel zachtjes langs de mijne. Door de nat geworden stof van mijn bikini kan ik haar tepels bijna voelen. Zo subtiel mogelijk probeer ik kalm te blijven, maar vanbinnen ben ik alles behalve dat. Er ontstaat een immens grote drang om haar aan te raken. Net wanneer ik denk dat haar blik niet intenser kan, lijken haar ogen in de mijne te haken alsof ze niet van plan is om ooit nog los te laten.

Gespannen lik ik over mijn lippen. Ik zou bijna vergeten dat het midden op de dag is en we bij een druk zwembad zijn. Ze geeft me een speels gevoel en eerlijk gezegd, ga ik daar best lekker op. Kort kijk ik naar Nick, die steeds wat onrustiger op zijn handdoek ligt.

‘Jullie zijn een knap stel,’ gaat ze verder. ‘Zin om vanavond naar ons appartement te komen?’

Haar ogen lijken wel groter, alsof ze haar enthousiasme probeert te onderdrukken. Ik begrijp precies wat voor enthousiasme ze in bedwang probeert te houden, ik voel het ook. Ik knik kort en zie dan hoe Nick zichzelf naast ons in het water laat zakken. Met indringende ogen kijkt hij me aan.

‘Hebben jullie het gezellig dames?’

‘Hi, ik ben Ruby!’ lacht ze. ‘En ik heb jou en je vriendin net uitgenodigd voor een drankje bij ons appartement vanavond.’

Even speur ik zijn gezicht af, maar hij lijkt aangenaam verrast.

‘Gezellig.’ antwoordt hij en hij schenkt haar een zelfde intense blik.

Er hangt spanning in de lucht, dat kunnen we geen van alle ontkennen.

‘Appartement 3b,’ zegt ze op een fluisterende toon. ‘Tot vanavond, negen uur.’

Voor ze haar prachtige lichaam het water uit tilt bekijkt ze ons nog eens goed en geeft een vlugge, stoute knipoog.

Met open mond kijkt Nick me aan. ‘Ik kan jou ook geen seconde alleen laten hé?!’ grapt hij.

Zenuwachtig van de spanning schiet ik in de lach. ‘Gaan we dit doen?’

‘Tuurlijk gaan we dit doen. Bedenk maar alvast wat voor leuks je aan gaat trekken.’

Zijn ogen vormen zich als kleine pretlichtjes en onder het water voel ik hoe zijn vingertoppen subtiel mijn zwembroekje hebben bereikt.

In mijn ooghoek zie ik hoe Ruby weer plaats heeft genomen bij haar vriend. Ze lachen beiden in onze richting en houden hun drankje in de lucht alsof ze ergens op willen proosten met ons. Dan begint ze hem uitgebreid te zoenen en laat haar handen over zijn lichaam glijden terwijl hij zijn ogen nog steeds op ons heeft gericht.

Vanavond kan nog wel eens heel spannend worden.

Dit verhaal gaat verder op 22 augustus.

Laat een reactie achter

Dit vind je leuk

Wij gebruiken cookies om het gebruik van LotteLust te optimaliseren. Accepteren Lees meer

Privacy & Cookies Policy